Szkolenia, kursy MS Project w Katowicach, Gliwicach, Rybniku

Szkolenia, kursy MS Project w Katowicach, Gliwicach, Rybniku

Szkolenia, kursy MS Project w Katowicach, Gliwicach, Rybniku

Szkolenia, kursy MS Project w Katowicach, Gliwicach, Rybniku, Sosnowcu, Bytomiu, Częstochowie, Bielsko-Białej, Chorzowie, z najpopularniejszego narzędzia wspomagającego organizowanie i kontrolowanie elementów Twojego projektu. Na szkoleniach pokażemy Ci, jak rozpocząć pracę, wprowadzać zadania i zależności, określać czas trwania, opracowywać harmonogramy, wykorzystywać zasoby, szacować koszty i oczywiście analizować postępy prac i monitorować cały projekt.

Zajęcia prowadzone są w formie praktycznych warsztatów, słuchacze wraz z prowadzącym wykonują szereg ćwiczeń dostosowanych do wybranego poziomu. W razie potrzeby, trener dostosowuje stopień trudności oraz tematykę ćwiczeń do grupy, zachowując indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia.

Organizujemy otwarte szkolenia, kursy MS Project w Katowicach, Gliwicach, Rybniku oraz na terenie całego województwa w siedzibie klienta. W przypadku szkoleń, kursów zamkniętych z Microsoft Project, możliwe jest opracowanie ustalonej części szkolenia lub całości w oparciu o pliki klientów. Na życzenie klienta, możliwa jest wycena szkoleń realizowanych przez dwóch trenerów (prowadzący i osoba pomagająca uczestnikom w ćwiczeniach).

Szkolenia różnią się zakresem, ale na szkoleniach poznasz między innymi:

 • konfigurowanie programu i ustawienia domyślne
 • techniki tworzenie harmonogramów
 • różne sposoby dodawania zadań i łączenia ich ze sobą
 • typy zasobów i kalendarzy,
 • jak zarządzać zasobami,
 • typy zadań
 • ograniczenia czasowe
 • sposoby na poprawy Twojego projektu,
 • wykres Gantt'a i jego odmiany
 • metody realizacji projektów (wartości rzeczywiste)
 • metody kontroli projektów
 • rodzaje raportów i ich modyfikacji

Szczegółowe programy znajdziesz po wyborze linków poniżej:

UWAGA: W przypadku szkoleń zamkniętych możemy dostosować program szkolenia do potrzeb klienta, nawet możliwa jest częściowa praca na plikach klientów oraz dostosowanie ćwiczeń do bieżących potrzeb uczestników szkolenia.

Jako materiały, standardowo wliczony jest podręcznik MS Project 2013 dla bystrzaków (możliwa zmiana pozycji lub wycofanie jej z wyceny), udostępniane są również materiały w wersji elektronicznej.

Miejsca szkoleń: Katowice, Gliwice, Rybnik, Sosnowiec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Zabrze, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Lubliniec ..., również w miastach spoza województwa.

Szkolenia MS PROJECT w innych miastach

Jeśli nie znaleźli Państwo Swojego miasta na liście, prosimy o kontakt mailowy biuro@addlevel.pl, może uda się zorganizować szkolenie w miejscowości wskazanej przez Państwa.

W razie potrzeby oferujemy pomoc, przy wypełnianiu dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Wnioski oraz niezbędne załączniki należy złożyć we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy (Urząd Pracy zależy od lokalizacji siedziby firmy lub prowadzenia działalności gospodarczej). Na prośbę przesyłamy wzory certyfikatów potrzebne do złożenia wniosków.

 

 

Szkolenia, kursy MS Project w Katowicach, Gliwicach, Rybniku, Sosnowcu, Bytomiu, Częstochowie, Bielsko-Białej, Chorzowie. Szkolenia u klienta i otwarte.