Szkolenia z Blendera w Krakowie

Szkolenia (kursy) Blender, Kraków, Tarnów, Zakopane, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Brzesko, Szkolenia u klienta i otwarte w siedzibie w Krakowie.

Szkolenia (kursy) programu do tworzenie modeli trójwymiarowych, renderowania i wizualizacji obiektów, tworzenia animacji 3D. Blender jest bezpłatny, dzięki czemu staje się coraz bardziej popularny w firmach reklamowych (tworzenie filmów), produkcyjnych (przygotowywanie prototypów, tworzenie wizualizacji), architektonicznych i wielu innych wykorzystujących modelowanie przestrzenne.

Szkolenia z Blendera w Krakowie i okolicach. Organizujemy szkolenia otwarte głównie w Krakowie oraz na terenie całego województwa w siedzibie klienta, w przypadku szkolenia zamkniętego możemy dostosować program szkolenia do potrzeb klienta.

Miejsca szkoleń: Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz, Skawina, Miechów, Słomniki, Olkusz, również w miastach spoza województwa.

Szkolenia z Blendera w innych miastach

W przypadku kursów z Blendera, możliwe jest opracowanie części szkolenia w oparciu o pliki klientów.

W razie potrzeby oferujemy pomoc, przy wypełnianiu dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Wnioski oraz niezbędne załączniki należy złożyć we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy (Urząd Pracy zależy od lokalizacji siedziby firmy lub prowadzenia działalności gospodarczej).