Szkolenia MS Excel w Krakowie

Szkolenie, kurs MS Excel: Kraków, Tarnów, Zakopane, Olkusz, Oświęcim

Szkolenia MS Excel

(Szkolenie, kurs MS Excel: Kraków, Tarnów, Zakopane, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Brzesko. Szkolenia u klienta i otwarte w siedzibie w Krakowie.)

Szkolenia (kursy) z MS Excel będącego jednym z ważniejszych i przydatniejszych elementów pakietu MS Office. Szkolenia z Microsoft Excel w Krakowie i okolicach. (Szkolenia MS EXCEL w innych miastach)

Organizujemy szkolenia otwarte głównie w Krakowie oraz na terenie całego województwa w siedzibie klienta, w przypadku szkolenia zamkniętego możemy w całości dostosować program szkolenia do potrzeb klienta.

Proponowany zakres oferowanych szkoleń można znaleźć na poszczególnych podstronach (linki poniżej).

Kursy prowadzone są w formie praktycznych warsztatów, słuchacze wraz z prowadzącym wykonują szereg ćwiczeń dostosowanych do wybranego poziomu. W razie potrzeby, trener dostosowuje stopień trudności oraz tematykę ćwiczeń do grupy, zachowując indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia.

W przypadku szkoleń, kursów zamkniętych z Microsoft Excel, możliwe jest opracowanie ustalonej części szkolenia lub całości w oparciu o pliki klientów. Na życzenie klienta, możliwa jest wycena szkoleń realizowanych przez dwóch trenerów (prowadzący i osoba pomagająca uczestnikom w ćwiczeniach).

Miejsca szkoleń: Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz, Skawina, Miechów, Słomniki, Olkusz, Bochnia, Brzesko, Nowy Targ, Myślenice, Oświęcim, Gorlice, Wadowice, ...

Kursy realizujemy na terenie całego kraju (otwarte w większych miastach, zamknięte w lokalizacji wskazanej przez klienta)

Szkolenia MS EXCEL w innych miastach

W razie potrzeby oferujemy pomoc, przy wypełnianiu dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy) lub innych źródeł. W przypadku KFS wnioski oraz niezbędne dokumenty należy złożyć we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy (odpowiedni Urząd Pracy zależy od lokalizacji siedziby firmy lub typu prowadzonej działalności gospodarczej).

Szkolenie, kurs MS Excel: Kraków, Tarnów, Zakopane, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Brzesko. Szkolenia u klienta i otwarte w siedzibie w Krakowie.