Szkolenia, kursy MS Excel w Krakowie, Tarnowie, Olkuszu

Szkolenia, kursy MS Excel w Krakowie, Tarnowie, Olkuszu

Szkolenia, kursy MS Excel w Krakowie, Tarnowie, Olkuszu

Szkolenia, kursy MS Excel w Krakowie, Tarnowie, Olkuszu, Nowym Sączu, Skawinie, Miechowie, Zakopanem z najpopularniejszego programu obliczeniowego MS Excel będącego elementem pakietu MS Office. Microsoft Excel to niezastąpione narzędzie do tworzenia dużych arkuszy kalkulacyjnych jak i prostych tabel obliczeniowych oraz formuł. Służy również do analizy danych, tworzenia wykresów, tabel przestawnych.

Zajęcia prowadzone są w formie praktycznych warsztatów, słuchacze wraz z prowadzącym wykonują szereg ćwiczeń dostosowanych do wybranego poziomu. W razie potrzeby, trener dostosowuje stopień trudności oraz tematykę ćwiczeń do grupy, zachowując indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia.

Organizujemy otwarte szkolenia, kursy MS Excel w Krakowie, Tarnowie, Olkuszu oraz na terenie całego województwa w siedzibie klienta. W przypadku szkoleń, kursów zamkniętych z Microsoft Excel, możliwe jest opracowanie ustalonej części szkolenia lub całości w oparciu o pliki klientów. Na życzenie klienta, możliwa jest wycena szkoleń realizowanych przez dwóch trenerów (prowadzący i osoba pomagająca uczestnikom w ćwiczeniach).

MS Excel umożliwia zarówno prowadzenie domowego budżetu jak i skomplikowane analizy biznesowe, opracowywanie raportów i zestawień. Na naszych szkoleniach poznasz różne zastosowania Excela. Nauczysz się efektywnie:

 • zarządzać arkuszami i skoroszytami
 • korzystać ze wstążek, menu i opcji myszy
 • wykorzystywać skróty klawiaturowe
 • formatować komórki i wykresy
 • przygotowywać do druku
 • filtrować i sortować dane
 • pracować z tabelami przestawnymi
 • przygotowywać dane do analizy
 • tworzyć proste i złożone formuły
 • pracować z tekstem, datami i czasem
 • konwertować dane
 • tworzyć elementy interaktywne, przyciski, pola kombi, suwaki
 • sprawdzać poprawność danych
 • zabezpieczać arkusze

Szczegółowe programy znajdziesz po wyborze linków poniżej:

UWAGA: W przypadku szkoleń zamkniętych możemy dostosować program szkolenia do potrzeb klienta, nawet możliwa jest częściowa praca na plikach klientów oraz dostosowanie ćwiczeń do bieżących potrzeb uczestników szkolenia.

Jako materiały, standardowo wliczamy jeden z podręczników (w zależności od dostępności):

Excel 2016 PL. Kurs

Excel 2013. 101 porad i sztuczek które oszczędzą Twój czas

Analizy Business Intelligence. Zaawansowane wykorzystanie Excela

możliwa zmiana pozycji lub wycofanie jej z wyceny, udostępniane są również materiały w wersji elektronicznej.

Miejsca szkoleń: Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz, Skawina, Miechów, Słomniki, Olkusz, również w miastach spoza województwa. Kursy realizujemy na terenie całego kraju (otwarte w większych miastach, zamknięte w lokalizacji wskazanej przez klienta)

Szkolenia MS EXCEL w innych miastach

Jeśli nie znaleźli Państwo Swojego miasta na liście, prosimy o kontakt mailowy biuro@addlevel.pl, może uda się zorganizować szkolenie w miejscowości wskazanej przez Państwa.

W razie potrzeby oferujemy pomoc, przy wypełnianiu dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Wnioski oraz niezbędne załączniki należy złożyć we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy (Urząd Pracy zależy od lokalizacji siedziby firmy lub prowadzenia działalności gospodarczej). Na prośbę przesyłamy wzory certyfikatów potrzebne do złożenia wniosków.

Szkolenie, kurs MS Excel: Kraków, Tarnów, Zakopane, Olkusz, Oświęcim