Szkolenia Corel Draw w Szczecinie

Szkolenie (kurs) z  tworzenia i edycji grafik wektorowych, a także składu niewielkich dokumentów w programie Corel Draw w Szczecinie i okolicach.

Szkolenia skupiają się na grafice wektorowej, jednak pojawiają się również elementy obróbki grafiki rastrowej (Corel Photo-Paint).

Organizujemy szkolenia otwarte głównie w Szczecinie oraz na terenie całego województwa w siedzibie klienta, w przypadku szkolenia zamkniętego możemy dostosować program szkolenia do potrzeb klienta.

Miejsca szkoleń: Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Kołobrzeg, Stargard, Barlinek, Wałcz, Szczecinek, również w miastach spoza województwa.

Szkolenia Corel Draw w innych miastach

W przypadku kursów z Corel Draw, możliwe jest opracowanie części szkolenia w oparciu o pliki klientów.

W razie potrzeby oferujemy pomoc, przy wypełnianiu dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Wnioski oraz niezbędne załączniki należy złożyć we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy (Urząd Pracy zależy od lokalizacji siedziby firmy lub prowadzenia działalności gospodarczej).

Szkolenie (kurs) Corel Draw: Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Kołobrzeg,Stargard, Barlinek, Wałcz, Szczecinek. Szkolenia u klienta i otwarte w Szczecinie.