Szkolenia Corel Draw w Krakowie

Szkolenie (kurs) z  tworzenia i edycji grafik wektorowych, a także składu niewielkich dokumentów w programie Corel Draw w Krakowie i okolicach.

Szkolenia skupiają się na grafice wektorowej, jednak pojawiają się również elementy obróbki grafiki rastrowej (Corel Photo-Paint).

Organizujemy szkolenia otwarte głównie w Krakowie oraz na terenie całego województwa w siedzibie klienta, w przypadku szkolenia zamkniętego możemy dostosować program szkolenia do potrzeb klienta.

Miejsca szkoleń: Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz, Skawina, Miechów, Słomniki, Olkusz, również w miastach spoza województwa.

Szkolenia Corel Draw w innych miastach

W przypadku kursów z Corel Draw, możliwe jest opracowanie części szkolenia w oparciu o pliki klientów.

W razie potrzeby oferujemy pomoc, przy wypełnianiu dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). Wnioski oraz niezbędne załączniki należy złożyć we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy (Urząd Pracy zależy od lokalizacji siedziby firmy lub prowadzenia działalności gospodarczej).

Szkolenie (kurs) Corel Draw, Kraków, Tarnów, Zakopane, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Brzesko. Szkolenia u klienta i otwarte w siedzibie w Krakowie.