Szkolenia MS Excel w Warszawie

Szkolenie, kurs MS Excel, Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Ostrołęka,

Szkolenie MS Excel

(Szkolenie, kurs MS Excel, Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Ostrołęka, Płońsk. Szkolenia w Warszawie i okolicach. Szkolenia u klienta.)

Szkolenia (kursy) z MS Excel będącego jednym z ważniejszych i przydatniejszych elementów pakietu MS Office. Szkolenia z Microsoft Excel w Warszawie i okolicach. (Szkolenia MS EXCEL w innych miastach)

Organizujemy szkolenia otwarte głównie w Warszawie oraz na terenie całego województwa w siedzibie klienta, w przypadku szkolenia zamkniętego możemy w całości dostosować program szkolenia do potrzeb klienta.

Proponowany zakres oferowanych szkoleń można znaleźć na poszczególnych podstronach (linki poniżej).

Kursy prowadzone są w formie praktycznych warsztatów, słuchacze wraz z prowadzącym wykonują szereg ćwiczeń dostosowanych do wybranego poziomu. W razie potrzeby, trener dostosowuje stopień trudności oraz tematykę ćwiczeń do grupy, zachowując indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia.

W przypadku szkoleń, kursów zamkniętych z Microsoft Excel, możliwe jest opracowanie ustalonej części szkolenia lub całości w oparciu o pliki klientów. Na życzenie klienta, możliwa jest wycena szkoleń realizowanych przez dwóch trenerów (prowadzący i osoba pomagająca uczestnikom w ćwiczeniach).

Miejsca szkoleń: Warszawa, Radom, Siedlce, Płock, Ostrołęka, Piaseczno, Płońsk, Warka, Ciechanów, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Legionowo, Białobrzegi, Grójec, Ostrów, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Sochaczew, Gostynin, Mława, Marki, Przasnysz, Sokołów Podlaski ...

Kursy realizujemy na terenie całego kraju (otwarte w większych miastach, zamknięte w lokalizacji wskazanej przez klienta)

Szkolenia MS EXCEL w innych miastach

W razie potrzeby oferujemy pomoc, przy wypełnianiu dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy) lub innych źródeł. W przypadku KFS wnioski oraz niezbędne dokumenty należy złożyć we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy (odpowiedni Urząd Pracy zależy od lokalizacji siedziby firmy lub typu prowadzonej działalności gospodarczej).

Szkolenie, kurs MS Excel, Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Ostrołęka, Płońsk. Szkolenia w Warszawie i okolicach. Szkolenia u klienta.